VilMa pojede na Open Mic Český ráj s novým songem

Duben měl být pro Slávka a Zuzanu plný koncertů a vystoupení. Jedním z měst, kde se letos měli poprvé představit v sestavě VilMa bylo Mnichovo Hradiště. Bohužel „věc“ Covid 19 naše plány rozebrala do šroubku, a tak se tato akce odkládá a bude se hledat nový termín. Místní měli v říjnu 2018 a dubnu 2019 možnost vidět a slyšet Slávka jako písničkáře v sólových vystoupeních, nyní zahrají a zazpívají jako hosté pořadu produkční skupiny PSM – Open Mic Český ráj, a to v příjemném prostředí, vhodném pro divadlo a hudbu, v Kafé Ořech. Publiku se předvedou v aktualizovaném 30 minutovém setu, který bude obsahovat i pro klavír aranžovanou píseň Jednašedesát a novinku Cirkus žije. A možná i v rozšířené sestavě, což je zatím velkým tajemstvím. Brzy se snad dozvíme i termín a máte se na co těšit.

Posledním výběrovým kolem bude v letošním, zatím nedokončeném III. ročníku seriálu Open Mic Slávka Maděry, koncert v krásném městě Mnichovo Hradiště. Už v minulosti jsme zde uspořádali tři koncerty. Vzpomínáte na Vinárnu Podzemí ? A galaprogram 2019 v Městském divadle? Nyní se vracíme a díky Jirkovi Benediktovi, našemu fotografovi, který nám dal tip na nové prostory Kafé Ořech, se koncert odehraje v rekonstruované stodole ve dvoře této kafeterie.

Nový termín bude předmětem jednání s vedením a marketingem Kafé Ořech a budeme Vás všechny informovat prostřednictvím Facebooku i našich oficiálních stránek.

Kromě VilMy zahrají i další účinkující. Těšit se můžete na Míšu Mádlovou a Petra Vašinu, naše fajn přátele, s kterými vzájemnou velkou přízeň a potkáváme se různých hraních.

Dále vystoupí:

Ježíšek | Michal Dufek | Anežka Čížková s kapelou | Gorodky | Vilda Roubíček | Karamelový Karavan a další včetně diváků z publika.

Ilustrační foto: Jiří Benedikt