z jablonce DO řEVNIC, zahrajeme na hlavní scéně

Milí přátelé, fanoušci, kamarádi, parťáci muzikanti a vůbec všichni. Jsme plni emocí už několik hodin a jednu krátkou noc. Chceme Vám sdělit, že naše skromná kapelka VilMa: Zuzka Vilímová, Pepa Balcar, Hanka Šafaříková, a moje maličkost, zvítězila v neděli na oblastním kole Porty v Jablonci nad Nisou a přivezla si domů nejen 1. místo ze 17 zúčastněných, ale také přímý postup na hlavní podium legendárního festivalu Porta v Řevnicích (16. až 18. 7. 21). Naše vystoupení budete moci shlédnout nejspíše v sobotu.

Kromě toho jsme obdrželi Cenu poroty za autorskou tvorbu, což je nezanedbatelný bonus, který patří všem, kteří se na aranžmá (Zuzka Villímová) a dopracování písniček (Pepa Balcar a Hanka Šafaříková) podíleli, včetně mojí přítelkyně, Nikoly, která pravidelně přináší střízlivé korektury hudby i textu. Velice děkujeme za skvělý koučing Hana Šafaříková, která nám otevřela ještě více oči a uši a připravila nás na nelehký úkol. V Řevnicích už bude nejspíš s námi i na podiu.

V soutěži máme písničky Kajtra, Kruhy na vodě a Dobrá zpráva. Celé texty najdete tady na našich stránkách v rubrice texty.

Všem, kteří nám drželi palečky a mysleli na nás, děkujeme. Velký obdiv pořadatelům, kteří šli do akce na živo. Moc děkujeme Studiu Kokos z Jablonce, skvělé odpoledne to bylo včetně přenádherného koncertu Marien na závěr.