Trifot Open Mic v Czech Photo Centre – odložen

V souvislosti s rozhodnutím Bezpečnostní rady státu a po konzultaci s poskytovatelem prostoru Czech Photo Centre a Městskou částí Prahy 13, odkládáme koncert Trifot Open Mic 20.3.2020 zatím na neurčito.  Nejde o to, že bychom si rádi nezahráli sami pro sebe, ale o to, že řada z Vás účinkujících bude cestovat MHD a jinak. Pop filtry na mikrofony bychom také uměli měnit po každém vystoupení a zlikvidovat je, ale nikdy nevíte.  Diváci v téhle situaci nepřijdou, to je víc než jasné. Jakmile se situace zlepší a uvolní, budeme hledat náhradní termín. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Původní článek:

Produkční skupina Slávka Maděry (PSM) pro Vás připravila další díl oblíbených hudebních otevřených scén. Tentokrát se sejdeme v Praze v posledním eliminačním kole a nově v prostoru výstavní galerie a kulturního centra Czech Photo Centre, které s Trifotem bezprostředně sousedí. Vybrali jsme vzhledem k plánované rekonstrukci Trifotu, nejvhodnější a smysluplný prostor. Děkujeme tímto společnosti Czech Photo o.p.s. za vstřícnost, pochopení a pomoc při realizaci akce.

Začátek koncertu je v18:00 hodin a vstupenky jsou v předprodeji na portálu SMS ticket opět za výhodněnou cenu 100,- Kč.

Můžete těšit na skvělý večer. Hrát a zpívat Vám budou:

  • Saša Niklíčková – finalistka letošní pražské Porty
  • Tomáš Rys
  • Petra Šany Šanclová
  • Karel Malcovský
  • Petr Hruška
  • hostem večera bude vítěz pražské oblastní Porty kapela Meziměsto

Série pořadů Open Mic Slávka Maděry se překlopila do své druhé půlky. Jasných je už 10 postupujících. Po příjemném koncertu v Lysé nad Labem, který byl plný překvapivých výkonů, se vracíme do Prahy. Pak nás čeká ještě poslední koncert v Mnichově Hradišti, který bude posledním kamínkem do mozaiky a určí poslední dva postupující do Národního finále 30.5. 2020. Open Mic Český ráj se uskuteční 7.5. 2020 v krásném prostoru Kafé Ořech v Mnichově Hradišti.