Produkce PSM

Booking

Nemáte čas na nácviky, zkoušky, booking a tvorbu ? Agenturně Vás rádi zastoupíme v jednání s pořadateli tak, aby se vám uvolnil prostor pro kreativitu a jevištní výkony. Nejsme masovka a každoročně máme limit tří až čtyř umělců, kteří pak mohou využívat naše zkušenosti ze zajišťování vystoupení. Součástí je zkušební doba, kdy se obě strany mohou rozhodnout o uzavření exluzivní smlouvy na první dva roky. 

Promotion

Produkční skupina PSM se kromě realizace a tvorby hudebních  pořadů, přípravy nových projektů a s tím spojenýchi aktivit, věnuje i podpoře  muzikantů a kapel.  Pomáhat chceme především začínajícím sólistům, kapelám ale i těm zkušenějším. Nabízíme pomocnou ruku v grafické podpoře a tvorbě nejrůznějších podpůrných materiálů, P.R., v návrhu a uskutečnění promo kampaní  i merchendisingu.

 

Produkce

Letité zkušenosti z produkce akcí rozmanitého druhu od firemních eventů, večírků a tiskovek až po divadelní představení a koncerty, rádi uplatníme i u Vás. Vyplývají nejen z práce v produkčním oddělení reklamní společnosti Wiktor Leo Burnett, ale i  z letní divadelní tour Strašidlo cantervillské, kterou Slávek každoročně připravuje s bratry Křížovi z Nymburka pod společností Strašidlo, s.r.o..

Workshopy

Znáte to, přijde okamžik, kdy se vám něco daří a chcete, aby se to stalo nejen součástí vašeho volného času, ale abyste se tomu věnovali na plno.  Není to ale jednoduché, musíte totiž uskutečnit mnohé kroky. Na našich workshopech a webinářích vám předáme řadu zkušeností z produkční praxe, hudebního managementu, reklamy. Poradíme jak na mechaniku obstarávání zajímavých vystoupení a nakonec i organizace vlastních koncertů.

Reference

Strašidlo cantervillské

Bohemian Guitar Fingers

recitál „Na Maděru”

Votevříno!!!
Open mic formát

Holky na tahu

Holky na tahu 
& Bára Štěpánová

Kluci v tahu 2022

Kluci v tahu
když jsou
Holky na
tahu

Adam & Slávek & Martina | Adventní 2024

Adam Pavlíček
&
Slávek Maděra
adventní

Připravujeme:

Zkušebna

hudebně povídací večery s jedním významným hostem
premiéra 2024

Kontakty

Bc. Kateřina Křížová

asistentka produkce

Petra Tesařová

grafička a fotografka

Nikola Hauserová, DiS.

asistentka produkce

Jiří Benedikt

fotograf

Napište nám

8 + 1 =