Produkce PSM

Agentura

Nemáte čas na nácviky, zkoušky, booking a tvorbu ? Agenturně Vás rádi zastoupíme v jednání s pořadateli tak, aby se vám uvolnil prostor pro kreativitu a jevištní výkony. Nejsme masovka a každoročně máme limit tří až čtyř umělců, kteří pak mohou využívat naše zkušenosti ze zajišťování vystoupení. Součástí je zkušební doba, kdy se obě strany mohou rozhodnout o uzavření exluzivní smlouvy na první dva roky. 

Promotion

Produkční skupina PSM se kromě realizace a tvorby hudebních  pořadů, přípravy nových projektů a s tím spojenýchi aktivit, věnuje i podpoře  muzikantů a kapel.  Pomáhat chceme především začínajícím sólistům, kapelám ale i těm zkušenějším. Nabízíme pomocnou ruku v grafické podpoře a tvorbě nejrůznějších podpůrných materiálů, P.R., v návrhu a uskutečnění promo kampaní  i merchendisingu.

 

Produkce

Letité zkušenosti z produkce akcí rozmanitého druhu od firemních eventů, večírků a tiskovek až po divadelní představení a koncerty, rádi uplatníme i u Vás. Vyplývají nejen z práce v produkčním oddělení reklamní společnosti Wiktor Leo Burnett, ale i  z letní divadelní tour Strašidlo cantervillské, kterou Slávek každoročně připravuje s bratry Křízovi z Nymburského divadla pod zapsaným spolkem KUS PLUS, z.s.

Poradenství

Znáte to, přijde okamžik, kdy se vám něco daří a chcete, aby se to stalo nejen součástí vašeho volného času, ale aby jste se tomu věnovali na plno.  Není to ale jednoduché, musíte totiž uskutečnit kroky, které k profi přístupu nutně patří. Mezi ně kupříkladu náleží registrace vašich autorských skladeb u ochranného svazu autorského, znalost autorského zákona, ale i dokonalá příprava  na festivaly a soutěže. Rádi Vám s tím poradíme a pomůžeme. 

Reference

Strašidlo cantervillské

Bohemian Guitar Fingers

recitál „Na Maděru”

Open Mic Slávka Maděry

Holky na tahu

Holky na tahu & Bára Štěpánová

Kontaktujte PSM

Bc. Kateřina Křížová

Asistentka produkce

Nikola Hauserová, DiS.

Asistentka produkce

Napište nám

6 + 8 =