KULTovka 

Tak já se vám s dovolením představím.

Jmenuji se KULTovka, a přiznám se, že se mi to jméno docela líbí.
Jsem tady a mám svůj úkol v oblasti KULTury, a to zní podobně, ne ?
Mimo jiné, to co bylo dříve a je i dnes oblíbené je přeci KULTovní.
V kalendáři zatím nejsem, ale narozky mám 20. prosince každý rok. Tak si to třeba poznamenejte, páč bude oslava :-).

Kromě toho, že mám zaoblené boky, chi chi, mám i hezké tričko, které mi nakreslila teta Petra, ale postupně si šatník doplním i o jiné kousky.

Moje parta kamarádů a kamarádek se jmenuje Modrá edice a chodíme spolu na muziku, do divadla, na výstavy, na hrady a zámky a tak.
Zkrátka, kde se co zajímavého v kultuře, nebo umění šustne a objeví, rádi na to jdeme.

Brzy budu mít snad i ségru, abych nebyla jedináček. Bude se jmenovat Aplikace, nebo tak nějak. Tak jsem zvědavá co bude umět.
Možná budu koukat.
Jsem tady s vámi zatím na 12 měsíců a pak se zase připomenu z adresy kultovka@kultovka.cz, abych s vámi mohla zůstat i další roky.
Budete překvapení, kam všude se můžeme spolu podívat. Seznam akcí a míst se co nevidět dozvíte tady na mé stránce www.kultovka.cz, nebo také na Facebooku pod stejným názvem, kde jste už možná byli a jestli ne, tak šup šup k internetu.

 

p.s.
Jo a kdybyste chtěli vidět jak mi to sluší, mám tady dole pod psaním připojené „fotky“.
Tak zatím páčko.

Vaše kámoška, KULTovka.cz

     

Vítejte v komunitě uživatelů

Milí přátelé kultury,

možná pro mnohé překvapivě, ale přece jen včas, jsme dne 20.12.2023 spustili nový projekt – slevovou kartu, která od nás dostala jméno KULTovka.
Na realizaci první podoby karty významně spolupracovali:
Petra Tesařová – grafika a design
Lukáš Pertl (15ka kulturní z.s.) – oficiality
a další kolegové z produkce PSM.
Výrobu karet nám zajistila společnost RTG Media united s.r.o.
Velice děkujeme.

Kultura a živé umění potřebuje své návštěvníky, proto přicházíme s nápadem jak umožnit držitelům této karty
zvýhodněný vstup na kulturní akce, koncerty, festivaly, divadelní představení, výstavy, do expozic muzeí a národních památek,
do hudebních klubů a kin.
Od ledna 2024 pracujeme na tom, abychom získali důvěru partnerů v roli poskytovatelů slev, aby mezi nimi byla zvučná jména
a oslovili  jsme co nejvíce nových držitelů karet, kteří ji poté plně využijí k nákupu vstupenek.

Jak pořídit KULTovku ?

Kartu je možné v této chvíli pořídit na základě Vámi jednoduše formulované žádosti, s uvedením vašeho jména, příjmení a e-mailové adresy, kterou zašlete na adresu kultovka@kultovka.cz, nebo na telefonním čísle naší infolinky +420 731 817 718. Brzy také zpřístupníme přihlašovací formulář na našem webu www.kultovka.cz . Cena karty je 250,-Kč plus poštovné. Karta je nepřenosná a je na jméno.
Kde to je možné, předáváme kartu osobně, nebo ji necháváme po dohodě na distribučním místě k vyzvednutí.
Platnost karty je  12 měsíců od data vydání, které je uvedeno na rubové straně. Pak vás budeme obesílat s blížící se expirací a prodloužením platnosti. Brzy bychom totiž chtěli připravit příslušnou aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do svého mobilního telefonu.
Z osobních údajů obsahuje karta pouze jméno, příjmení a unikátní evidenční číslo. Budeme také potřebovat znát místo, kam Vám kartu pošleme.

Kde KULTovku uplatnit a jak ?

Seznam partnerů, kteří vstoupili do našeho programu , brzy zveřejníme.
Pro obdržení slevy je nutné kartu předložit na příslušné pokladně partnera.
Ta je vždy označena autorizační samolepkou a podle toho poznáte, že naše karty akceptuje.
Při nákupu vstupenky na pokladně i online, je potřebné vždy doložit evidenční číslo karty a jméno držitele.

Na konkrétní představení, výstavu, nebo akci je možné uplatnit kartu při nákupu vstupenky pouze jednou.

U dlouhodobých výstav, expozic, nebo vícedenních akcí a festivalů je možné uplatnit vaši kartu při nákupu vstupenky vždy jednou denně.
Můžete se tedy vrátit druhý a vždy další den po celou dobu trvání akce, vždy si koupit vstupenku se slevou a znovu si to užít.

Skupinové vstupy na jednu kartu nejsou možné, jelikož se jedná o osobní karty na jméno. K evidenci a komunikaci s vámi držiteli budeme vždy potřebovat vaši e mailovou adresu.
Partnery, poskytující slevy postupně nabíráme a všechny držitele budeme nadále informovat prostřednictvím webových stránek, Facebooku a vyžádanou e mailovou poštou. 

První stovka a modrá edice

Od 20. prosince jsme vydali prvních sto karet, tzv. Modrou edici, kterou jsme zdarma, jako vánoční dárek, věnovali našim reklamním partnerům, dlouhodobým příznivcům pořadů produkční skupiny PSM, členům FAN klubu Slávka Maděry, našim rodinným příslušníkům, námi podporované neziskové organizaci ADRA o. p. s. a všem návštěvníkům našeho adventního koncertu, kde jsme kartu křtili.

Tito první držitelé, mají do 20. prosince 2024 možnost vstupu zdarma na naše autorská a výhradě námi pořádaná představení :

Holky na tahu, Kluci v tahu (..to když jsou Holky na tahu), Bohemian Guitar Fingers, Votevříno!!!, Adam Pavlíček & Slávek Maděra Adventní, Zkušebna nebo na koncerty Slávka Maděry.

Výjimkou jsou naše představení, pořádaná kulturními domy a jinými pořadateli, kteří od nás pořady zakoupili.
Tam je vstup samozřejmě zpoplatněn a pokud je takový pořadatel partnerem KULTovky, je možné po předložení karty využít domluvenou slevu.
Budeme rádi pokud nás budete také sledovat na Facebookové stránce s názvem KULTovka, karta která vás baví .
Zde na webu i na oficiální FB stránce najdete postupně i přehled našich partnerů, poskytujících slevy na vstupném. Informace a pravidla používání zasíláme držitelům také prostřednictvím e mailu. 
Velice děkujeme za zájem, a přejeme si jedno, abyste KULTovku s radostí využívali a napsali nám, jakou máte zkušenost s jejím používáním.
KULTovka je na světě a to je dobře.

Vaše Produkční skupina PSM.

Editaci podstránek připravujeme. Děkujeme za pochopení.