Tahle fotka

Jen trochu zahrabu v paměti a ani snad nebudu počítat, kolik lidí mi v minulosti pomohlo a kteří byli u toho, když jsem znovu začínal  – občas se tomu snad říká „návrat“ a ten se asi povedl i díky jim.

Každopádně po čase vznikl prostor pro příchod dalších zapálených a šikovných profíků, kteří pomáhají dodnes.  Velmi důležitá kategorie jsou fotky a vizuální styl, který pak putuje do veškeré propagace.

Našel jsem před lety fotografa Jirku Benedikta, který se specializuje na hudební akce a umělce. Fotí i na padesátku. Je skvělý a dnes ho jako fotografa využívají i mnozí mí kamarádi z branže.

Spolupracovat s Petrou Tesařovou je také radost jedna z největších. Je fotografkou a grafičkou a tahle spolupráce je právem intenzivní a výborná. 

Fotka kterou mám v titulu tohoto článku je ale z objektivu jiného člověka. Mého bývalého kolegy z reklamky Wiktor Leo Burnett a obětavého kamaráda Radka Bachratého, který se vytratil někam na Nový Zéland. Je první dobrá, kterou jsem měl a nedávno se použila i na nový plakát. Bude mi ten společně strávený čas, kdy se v roce 2017 fotilo na Zlíchově, vždycky připomínat. -eS-